İlgili Alt Kategoriler

Antrasit Rengi ile Uyumlu Renkler

Antrasit Rengi ile Uyumlu Renkler
26-12-2019 tarihinde eklendi.
Son birkaç yıldır en trend renkler kategorisinde değerlendirilen antrasit siyah ile gri arası bir renk tonuna sahiptir. Sadece moda dünyasında değil dekorasyon dünyasında da en popüler renk tonlarından biri haline gelen antrasit rengi takı tasarımlarında da ziyadesi ile görebilirsiniz.

Son birkaç yıldır en trend renkler kategorisinde değerlendirilen antrasit siyah ile gri arası bir renk tonuna sahiptir. Sadece moda dünyasında değil dekorasyon dünyasında da en popüler renk tonlarından biri haline gelen antrasit rengi takı tasarımlarında da ziyadesi ile görebilirsiniz. Son derece asil ve net bir görünüme sahip olan bu rengin nasıl kombinlenebileceği de merak ediliyor. Zira güçlü bir renk tonu olması kombin konusunda tedirginlik yaratabiliyor.

Antrasit ve Siyah

Oysa renk uyumu konusunda dert etmeye hiç gerek yok. Antrasit renkteki kıyafetlerinizi kolaylıkla farklı renkler ile oluşturabilir ve gayet şık bir kombin hazırlayabilirsiniz. Sadece bu renge hangi renkler ile bir arada kullanacağınız konusunda fikir sahibi olmanız muhteşem kombinler hazırlamanız için yeterli olacak. Öncelikle bu rengin siyah ile harika bir uyum yakaladığını belirtmek gerekiyor. Her ne kadar çok daha soğuk bir görünüm ortaya çıkıyor olsa da gayet asil bir duruş sergilemek için antrasit rengi siyah renk ile buluşturabilirsiniz.

Antrasit ve Mavi

Farklı bir renk tonu ile bir araya geldiğinde havası bir anda değişebilen antrasit mat olmak kaydıyla mavi tonlarıyla da harika bir uyum yakalayabiliyor. Özellikle açık mavi tonları ile antrasit rengini buluşturmanız durumunda çarpıcı bir görünüm elde etmeniz çok kolay olabilir. Açık mavi tonları antrasit rengin çok daha fazla ön plana çıkmasını sağlayabiliyor. Dolayısıyla kombinlerinizde çarpıcı bir şıklık elde etmeniz kolaylaşıyor.

Antrasit ve Beyaz

Kolaylıkla kombin yapmanızı sağlayacak olan bir diğer renk de beyazdır. Antrasit ile beyaz renk buluştuğunda çok asil bir havanın ortaya çıktığından söz edemeyiz. Ancak beyaz renk antrasite son derece etkileyici bir zemin olabiliyor. Bu nedenle beyaz ile antrasiti buluşturmaktan asla çekinmeyin ve cesur kombinler hazırlayın. Şık kombinler hazırlamak için mutlaka belirli renk tonlarında kıyafetler seçmek zorunda değilsiniz. Antrasit gibi popüler ve sıra dışı renkleri de tercih edebilir ve bu sayede etkileyici bir şıklık yakalayabilirsiniz. Gardırobunuzda bu ve benzeri renkleri mutlaka kazandırın! Farklı renkleri bir arada kullanmaktan da çekinmeyin, cesur olun!

MAĞAZA KONUMU

Çay Mah. Nihat Kantarcı Cd. No:48, Çaycuma/Zonguldak

E-BÜLTEN ABONELİĞİ