Sipariş ve Destek : 0554 142 06 67

İlgili Alt Kategoriler

Gömlekle Nasıl Kombin Yapılır?

Gömlekle Nasıl Kombin Yapılır?
03-01-2020 tarihinde eklendi.
Erkek giyiminin vazgeçilmezlerinden biri de gömleklerdir. Gerek iş kıyafeti olarak gerekse günlük hayatta sıklıkla tercih edilen gömlekler ile onlarca farklı kombin hazırlanabiliyor. Ancak öncesinde tarzınızı belirlemeniz gerekiyor.

Erkek giyiminin vazgeçilmezlerinden biri de gömleklerdir. Gerek iş kıyafeti olarak gerekse günlük hayatta sıklıkla tercih edilen gömlekler ile onlarca farklı kombin hazırlanabiliyor. Ancak öncesinde tarzınızı belirlemeniz gerekiyor. Çünkü gömlekler erkek giyiminde tüm giyim tarzlarında kullanılabiliyor. Hazırlayacağınız kombinlerin stilinize uygun olması son derece önemli ve bu konuya dikkat etmelisiniz.

Gömlek – Kumaş Pantolon Kombini

Gömlekleri kumaş pantolonlar ile birlikte son derece kolay bir şekilde kombinleyebilirsiniz. Kumaş pantolon ve gömlek kombinlerinde kemer kullanımının büyük önem taşıdığını bilmenizde fayda var. Kullandığınız kemerin rengi gömleğinizin rengi ile uyumlu olduğunda ortaya son derece şık bir görünüm çıkabilir. Bu sayede zahmetsiz bir şıklık yakalamış olursunuz. Bu kombinin klasik giyim tarzına uygun olduğunu hatırlatalım! Klasik giyim tarzını benimsemiş olan erkekler iş hayatında da rahatlıkla bu kombini kullanabilir.

Gömlek – Kot Pantolon Kombini

Eğer spor giyim tarzına sahipseniz bu durumda rotanızı kot pantolon modellerine çevirebilirsiniz. Kısa bir süre öncesine kadar gömlek modelleri ile kot pantolonlar bir arada kullanıldığında desenli gömlekler tercih ediliyordu. Ancak günümüzde bu akımın yıkıldığını ve artık desensiz, düz gömleklerle de son derece şık kombinler hazırlanabildiğini belirtelim. Yani gömlek seçiminizi tamamen özgür bir şekilde yapabilirsiniz ve altına uyumlu renkli olması kaydıyla bir kot pantolon giyerek şıklığınızı tamamlayabilirsiniz. Spor stilde dizayn edilen ayakkabılar bu kombin için çok daha uygun olacaktır. Bu kombini kot ceketler ya da omuzunuza atacağınız bir kazak ile de tamamlayabilirsiniz.

Gömlek – Tişört - Pantolon Kombini

Özellikle sokak modasına uygun bir görünüm sergilemek isteyenler için bu kombinin ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. İçinize giyeceğiniz desenli ya da düz bir tişörtün üzerine gömlek giyerek gömleğin düğmelerini açık bırakın. Altına ise kot pantolon ya da kumaş pantolon giyebilirsiniz. Ancak sizlere önerimiz tercihinizi jean modellerinden yana kullanmanız olacak. Böylelikle sokak modasına çok daha uygun bir görünüm yakalamış olursunuz. Hip hop giyim tarzına da benzerlik gösteren bir komplo olduğunu belirtelim. Mevsime göre herhangi bir ayakkabı tercihinde bulunabilirsiniz.

MAĞAZA KONUMU

Çay Mah. Nihat Kantarcı Cd. No:48, Çaycuma/Zonguldak

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim