Sipariş ve Destek : 0554 142 06 67

İlgili Alt Kategoriler

Kış Sezonu Erkek Giyim

Kış Sezonu Erkek Giyim
03-01-2020 tarihinde eklendi.
Erkek giyim modelleri, kış sezonunda moda rüzgarlarının etkisi altına girdi ve artık çok daha etkileyici bir görünüm kazandı. Peki, sezon boyunca neler ön plana çıkıyor ve trendler neleri işaret ediyor? İşte erkekler için rengarenk kış sezonundan özetler.

Erkek giyim modelleri, kış sezonunda moda rüzgarlarının etkisi altına girdi ve artık çok daha etkileyici bir görünüm kazandı. Trendler desenli kazakları ön plana çıkarırken aynı zamanda triko kullanımına da ağırlık verilmesini beraberinde getirecek gibi görünüyor. Mavi renk her zaman erkek giyim modelleri arasında trendlerin ötesinde yer alıyor ve dolayısıyla bu sezonda da mavinin altın çağını yaşamaya devam edeceği aşikar! Peki, sezon boyunca neler ön plana çıkıyor ve trendler neleri işaret ediyor? İşte erkekler için rengarenk kış sezonundan özetler.

All Black Look Trendine Devam

Geçtiğimiz sezona adeta damgasını vuran all black look yani tepeden tırnağa siyah giyinme trendi bu sezonda da hakimiyetini sürdürmeye devam ediyor. Siyahın tüm tonlarını aynı anda kullanmaya da izin veren bu akım zamansız bir şıklık yakalamak isteyen erkeklerin adeta imdadına yetişiyor da diyebiliriz. Çünkü modayı takip etmek istemeyen erkekler rotasını hemen all black look akımına çeviriyor. Kapitona montlar, siyah kazaklar, siyah jean modelleri derken kendinizi bir anda bu trendin temsilcisi oluş şekilde bulabilirsiniz.

Yün, Flanel ve Kuş Tüyü Kumaşlar Moda

Eğer bu sezonun trend kumaşlarını merak ediyorsanız yün ve flanel kumaşlar ile kuş tüyü kumaş çeşitleri şeklinde bir yanıt verebiliriz. Elbette soğuktan koruyan kumaşlar olması ve beraberinde pek çok faklı tasarıma uygun bir form sunması da bu kumaşların tasarımcılar tarafından daha fazla tercih edilmesini beraberinde getiriyor. Özellikle kuş tüyü kumaşlar ısı izolasyonu noktasında her daim beklentileri karşılıyor. Zira yün kumaş da benzer özellikler sergiliyor.

Denim ve Kadife Pantolonlar

Kadife fitilli pantolon trendinin de geri döndüğünden söz etmek gerekiyor. Denim kumaşlardan hazırlanan pantolon modellerinin güçlü bir rakibi olmayı başaran kadife fitilli pantolonlar klasik giyim tarzına da uyarlanabiliyor ve bu sayede her tarza uygun bir form sergilemesiyle de beklentileri fazlasıyla karşılamayı başarıyor. Trendler kapsamında modaya uygun giyinmek ve modern kent erkeği imajını güçlendirmek için siz de rotanızı bu tasarımlara çevirebilirsiniz. En trend parçalar online sipariş sitemizde mevcut, mutlaka göz atın!

MAĞAZA KONUMU

Çay Mah. Nihat Kantarcı Cd. No:48, Çaycuma/Zonguldak

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim