Sipariş ve Destek : 0554 142 06 67

İlgili Alt Kategoriler

Slim Fit Pantolon Nedir?

Slim Fit Pantolon Nedir?
06-01-2020 tarihinde eklendi.
Yeni bir pantolon satın almak istediğinizde karşınıza çıkacak olan kavramlardan biri de slim fit kesim pantolonlar olacak. Çok sayıda kişi günlük hayatında sıklıkla kullandığı halde slim fit kesimin ne anlama geldiğini bilmiyor. Slim fit kesim fazla kumaşlardan arındırılmış bir şekilde pantolon modelinin üretimidir.

Yeni bir pantolon satın almak istediğinizde karşınıza çıkacak olan kavramlardan biri de slim fit kesim pantolonlar olacak. Çok sayıda kişi günlük hayatında sıklıkla kullandığı halde slim fit kesimin ne anlama geldiğini bilmiyor. Slim fit kesim fazla kumaşlardan arındırılmış bir şekilde pantolon modelinin üretimidir. Skinny kesime nazaran biraz daha bol olsa da slim fit kesime sahip olan pantolonlar vücudu tamamen sarar.

Bu pantolonların baldır bölümü biraz daha düz bir görünüme sahip olur. Aynı zamanda pantolonların paçası bileklere tamamen yapışmaz. Özellikle dar pantolon sevenler ancak vücudu çok fazla sarmasından hoşlanmayanlar için bu pantolon kesiminin son derece ideal bir seçenek olduğunu belirtebiliriz. Alternatif bir model arayanlar ve daha da dar bir kıyafet kullanmak isteyenler ise tercihini skinny kesimden yana yapabiliyor. Bu pantolonlar vücudu tamamen sarıyor ve son derece sıkı bir görünüm sergiliyor.

Paçaları doğru indikçe pantolonun sıkılığı daha da artıyor. Bu nedenle istisnasız herkes için uygun bir pantolon kesimi olduğunu söylemek güç. Ancak özellikle gençler arasında favori pantolon kesiminin skinny kesim olduğunu da belirtmek gerekir. İşte pantolon modellerinde slim fit ve skinny kesim dışında kullanılan diğer kesim çeşitleri!

Düz Kesim Pantolon

Düz kesim pantolonlar bel bölümünden paça bölümüne kadar aynı hizada devam eder ve dar bir görünüme sahip değildir. Bu nedenle özellikle iş hayatı için en çok tercih edilen pantolon kesiminin düz kesim olduğunu belirtebiliriz. Düz kesim pantolonlarda özellikle pantolonun paça bölümünün genişliği bot modelleri ile birlikte kullanılabilecek ölçülerde hazırlanıyor. Bu nedenle paça noktasında da kullanım konforu sunduğunu belirtebiliriz.

Boru Paça Kesim Pantolonlar

Boru paça kesiminde ise pantolonun üst bölümü ve baldır bölümü vücudu tamamen sarıyor. Ancak parçaları doğru indikçe pantolon biraz daha bol bir görünüm sergiliyor. Bacak boyları bir boru kadar düz göründüğü için pantolon kesimi boru paça olarak adlandırılıyor. Sıklıkla tercih edilen kesimlerden biri olduğunu belirtebiliriz. Boru paça pantolonlar sadece erkekler için değil kadınlar için de vazgeçilmez günlük kıyafetlerden biri haline gelmiş durumdadır.

MAĞAZA KONUMU

Çay Mah. Nihat Kantarcı Cd. No:48, Çaycuma/Zonguldak

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim