Sipariş ve Destek : 0850 840 5505

İlgili Alt Kategoriler

Blog Son Yazılar

06-01-2020 tarihinde eklendi.
Tekstil sektöründe son derece önemli olan triko düz örme makinaları kullanılarak gerçekleştirilen, atkılı örgü sistemiyle elde edilen kumaşlardır. Özellikle sıcak tutuyor olması triko kumaşların kışlık giyecek üretiminde sıklıkla kullanılmasını beraberinde getiriyor. Kazak ise triko kumaşlar ya da farklı dokuma teknikleri ile hazırlanan kışlık kıyafetlerdir.
06-01-2020 tarihinde eklendi.
Yeni bir pantolon satın almak istediğinizde karşınıza çıkacak olan kavramlardan biri de slim fit kesim pantolonlar olacak. Çok sayıda kişi günlük hayatında sıklıkla kullandığı halde slim fit kesimin ne anlama geldiğini bilmiyor. Slim fit kesim fazla kumaşlardan arındırılmış bir şekilde pantolon modelinin üretimidir.
03-01-2020 tarihinde eklendi.
Erkek giyim modelleri, kış sezonunda moda rüzgarlarının etkisi altına girdi ve artık çok daha etkileyici bir görünüm kazandı. Peki, sezon boyunca neler ön plana çıkıyor ve trendler neleri işaret ediyor? İşte erkekler için rengarenk kış sezonundan özetler.
03-01-2020 tarihinde eklendi.
Erkek giyiminin vazgeçilmezlerinden biri de gömleklerdir. Gerek iş kıyafeti olarak gerekse günlük hayatta sıklıkla tercih edilen gömlekler ile onlarca farklı kombin hazırlanabiliyor. Ancak öncesinde tarzınızı belirlemeniz gerekiyor.
MAĞAZA KONUMU

Çay Mah. Nihat Kantarcı Cd. No:48, Çaycuma/Zonguldak

E-BÜLTEN ABONELİĞİ
Open Splash
Size bir kampanya haberimiz var!
Kampanyalardan yararlanmak için hemen ücretsiz üye olabilirsiniz
Zaten üyeyim